Корисна інформація та поради

Шановні учні, вчителі та батьки!

У житті людини бувають такі критичні моменти, коли ускладнюються відносини з навколишніми людьми, загострюються внутрішні переживання, виникають страхи, образи, роздратованість, нервові зриви, депресії. Найчастіше самостійно впоратися з важким тягарем не вдається. В такій ситуації допомога спеціаліста може виявитися незамінною. На телефонах довіри працюють спеціалісти психологи, які вислухають, підтримають та допоможуть компетентною порадою.

Телефон довіри - 764-22-39 (щодня з 8.00 до 22.00)

spisok_telefoniv_doviri.doc

Доводимо до Вашого відома, що в області працює Харківська обласна центральна психолого-медико-педагогічна консультація (ХОЦ ПМПК). Діяльність ХОЦ ПМПК спрямована на виявлення, облік, діагностичне обстеження дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку віком до 18 років, направлення їх до спеціальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних, лікувальних закладів відповідного типу, установ та закладів системи праці та соціального захисту населення. Також спеціалісти ХОЦ ПМПК консультують батьків (або осіб, що їх замінюють), педагогів, медичних працівників з питань навчання, виховання, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку.

Додаткову інформацію про діяльність ХОЦ ПМПК можна отримати за телефоном (057) 392-01-63 або за адресою:  м. Харків, вул. Межлаука 10/5 (станція метро ім. М.Жукова).

Поради для учнів

готуємося до іспитів.doc

умій володіти собою.doc

як краще запам`ятати матеріал.docx